top of page

Давайте знайомитись

Наша компанія - вже більше 7 років експерт у сфері пригону автомобілів з США в Україну.  Ми - команда висококваліфікованих професіоналів, які спеціалізуються на міжнародному автомобільному імпорті та надаємо послуги для клієнтів з різних галузей.

Наша статистика:

2700+

Привезених авто

30%

Середня вигода в порівнянні з цінами на вторинному ринку

23000+

Проведено прорахунків

88%+

Задоволених клієнтів

20+

Років сумарного досвіду

17

Автівок торгуємо щодня

Чому нам довіряють ?

 Наш досвід у сфері пригону авто та обізнаність з усіма нюансами ввезення дозволяють нам забезпечувати високий стандарт обслуговування та мінімізацію ризиків для наших клієнтів .

Наскільки вигідно купувати з США?

Завдяки особливому Американському ринку транспорту, авто можна придбати дешевше на 15-45% в залежності від особливостей марки та моделі. Варто зауважити що американський автомобіль цене лише про кращу ціну, але й комплектацію, рік випуску та чесний пробіг. 

Що означає "під ключ"?

Компанія Express Dealer Trade зобов'язується надавати повний супровід клієнта на всіх етапах, від купівлі автомобіля до видачі повністю готовним до експлуатації станом. Ми дбаємо про мінімізацію ризиків, враховуємо всі дрібниці і беремо на себе всі турботи, пов'язані з імпортом автомобілів з США до України.

Які гарантіє ми надаємо?

Наша компанія прагне надати найвищий рівень обслуговування та впевненість клієнтів у якості наших послуг.
Ми забезпечуємо детальний огляд всіх умов та обов'язків нашого пригону. В договорі ви знайдете повну інформацію про те, що включається в наші послуги та які пункти ми гарантуємо клієнтам.

Отримайте безкоштовну консультацію від нашого експерта. Просто заповніть коротку форму прямо зараз, і він з радістю відповість на всі ваші питання.

bottom of page